Contact

Permanente koppeling naar dit artikel: http://basisberaad.nl/site/contact/

Adres en route

Adres: Batavierenstraat 15 || 3014 JH Rotterdam Tel: 010 4665962 || mail: basisberaad@zorgbelang-zuidholland.nl

Routebeschrijving:

Openbaar vervoer Van Rotterdam Centraal is het ruim vijf minuten lopen naar de Batavierenstraat. U kunt ook gebruik maken van trams 7,8 (halte West Kruiskade) en 21,23 en 24 (halte Kruisplein). Route naar Basisberaad

Auto Ring Rotterdam Noord (A20) vanuit beide …

Bekijk pagina »

Medewerkers

Training, ontwikkeling en advies Ruud Aarse || 010 7502108 || ruud.aarse@zorgbelang-zuidholland.nl Betty Reijers || 010 7502135 || breijers@zorgbelang-zuidholland.nl Straatadvocaten Coördinatie: Frank van der Schee || 010 7502109 || fvanderschee@zorgbelang-zuidholland.nl Tim van Rooijen || 010 7502124 || tvanrooijen@zorgbelang-zuidholland.nl Swendeline Ersilia || 010 7502107 || sersilia@zorgbelang-zuidholland.nl Collectieve belangenbehartiging GGz Dieke Otten || 010 7502106 || dotten@zorgbelang-zuidholland.nl Crisiskaartconsulenten Tabitha Mudde Schepen || 010 7502130 || tschepen@zorgbelang-zuidholland.nl Myrna van …

Bekijk pagina »