↑ Terug naar Contact

Pagina afdrukken

Medewerkers

José Bonouvrier
Secretarieel medewerker || 010 4665962 || jbonouvrier@zorgbelang-zuidholland.nl

Astrid van Bruggen
Trainingen en cursussen / vrijwilligerscoördinator || 010 7502108 || avanbruggen@zorgbelang-zuidholland.nl

Hanneke Oberman
Straatadvocaat || 010 7502107 || hoberman@zorgbelang-zuidholland.nl

Dieke Otten
Collectieve belangenbehartiging || 010 7502106 || dotten@zorgbelang-zuidholland.nl

Betty Reijers
Trainingen en cursussen || 010 7502135 || breijers@zorgbelang-zuidholland.nl

Tim van Rooijen
Straatadvocaat || 010 7502124 || tvanrooijen@zorgbelang-zuidholland.nl

Frank van der Schee
Straatadvocaat || 010 7502109 || fvanderschee@zorgbelang-zuidholland.nl

Tabitha Mudde Schepen
Crisiskaartconsulent || 010 7502130 || tschepen@zorgbelang-zuidholland.nl

Berletta Scholten
Afdelingscoördinator / straatadvocaat || 010 7502131 || bscholten@zorgbelang-zuidholland.nl

Myrna van der Wees
Crisiskaartconsulent || 010 7502125 || mvanderwees@zorgbelang-zuidholland.nl

 

Permanente koppeling naar dit artikel: http://basisberaad.nl/site/contact/medewerkers/