Contact

Permanente koppeling naar dit artikel: https://basisberaad.nl/site/contact/

Adres en route

Adres: Provenierssingel 66d || 3033 EN Rotterdam

Postbus 21078 3001 AB Rotterdam

Tel: 010 466 59 62 

mail: basisberaad-secretariaat@zorgbelanginclusief.nl

 

Routebeschrijving:

Openbaar vervoer Van Rotterdam Centraal is het een kort stukje lopen lopen naar de Provenierssingel. Dit vanaf de achterzijde van het station. Rechts aanhouden.

Auto Ring Rotterdam Noord (A20) vanuit beide richtingen afslag centrum. Na de …

Bekijk pagina »

Medewerkers

Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer: 010 466 5962 Training, ontwikkeling en advies Ruud Aarse || ruudaarse@zorgbelanginclusief.nl Edwin Vijfvinkel || edwinvijfvinkel@zorgbelanginclusief.nl Straatadvocaten Coördinatie: Frank van der Schee || frankvanderschee@zorgbelanginclusief.nl Tim van Rooijen || timvanrooijen@zorgbelanginclusief.nl Swendeline Ersilia || swendelineersilia@zorgbelanginclusief.nl Hanneke Oberman || hannekeoberman@zorgbelanginclusief.nl Onafhankelijke cliëntondersteuning WMO voor GGZ Aranka van der Velde  || arankavandervelde@zorgbelanginclusief.nl Collectieve belangenbehartiging GGZ Dieke Otten || diekeotten@zorgbelanginclusief.nl Crisiskaartconsulent Tabitha Mudde || tabithamudde@zorgbelanginclusief.nl Vrijwilligerscoördinatie Ruud Aarse || ruudaarse@zorgbelanginclusief.nl Coördinatie …

Bekijk pagina »