Medewerkers van Basisberaad

Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer: (010) 466 59 62 / e-mail: info@basisberaad.nl

U kunt uiteraard ons ook rechtstreeks benaderen. Dat kan via:

 

 

 

Training, ontwikkeling en advies

Ruud Aarse (010) 750 21 00 (06) 21 51 50 84 ruudaarse@basisberaad.nl
Edwin Vijfvinkel (010) 750 21 01 (06) 18 13 07 64 edwinvijfvinkel@basisberaad.nl
Tabitha Mudde (010) 750 21 05 (06) 38 54 61 75 tabithamudde@basisberaad.nl

 

Straatadvocaten

Frank van der Schee (010) 750 21 02 (06) 50 60 11 76 frankvanderschee@basisberaad.nl
Tim van Rooijen (010) 750 21 03 (06) 43 14 50 59 timvanrooijen@basisberaad.nl
Belinda Beikes (010) 750 21 04 (06) 30 77 45 19 belindabeikes@basisberaad.nl
Anouk Flantua   (06) 82 12 69 04 anoukflantua@basisberaad.nl

 

Onafhankelijke cliëntondersteuning Wmo voor GGZ

Tim Zonne (010) 750 21 08 (06) 30 15 38 28 timzonne@basisberaad.nl

 

Onafhankelijke cliëntondersteuning Wmo

Geeske Hoekstra (010) 30 76 450 (06) 82 05 72 77 geeskehoekstra@basisberaad.nl

 

Collectieve belangenbehartiging (O)GGZ

Aranka van der Velde (010) 750 21 06 (06) 82 19 77 23 arankavandervelde@basisberaad.nl
Tabitha Mudde (010) 750 21 05 (06) 38 54 61 75  tabithamudde@basisberaad.nl
Frank van der Schee (010) 750 21 02 (06) 50 60 11 76 frankvanderschee@basisberaad.nl

 

Crisiskaartconsulent

Anouk Flantua   (06) 82 12 69 04 anoukflantua@basisberaad.nl

 

Vrijwilligerscoördinatie

Ruud Aarse (010) 750 21 00 (06) 21 51 50 84 ruudaarse@basisberaad.nl

 

Coördinatie

Aranka van der Velde (010) 750 21 06 (06) 82 19 77 23 arankavandervelde@basisberaad.nl