Terug naar Over het Basisberaad

Medewerkers

Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer: (010) 466 59 62 / e-mail: info@basisberaad.nl

U kunt uiteraard ons ook rechtstreeks benaderen. Dat kan via:

 

 

 

Training, ontwikkeling en advies

Ruud Aarse (010) 750 21 00 (06) 13 16 03 68 ruudaarse@basisberaad.nl
Edwin Vijfvinkel (010) 750 21 01 (06) 55 16 82 67 edwinvijfvinkel@basisberaad.nl

Straatadvocaten

Frank van der Schee (010) 750 21 02 (06) 50 60 11 76 frankvanderschee@basisberaad.nl
Tim van Rooijen (010) 750 21 03 (06) 43 14 50 59 timvanrooijen@basisberaad.nl
Hanneke Oberman (010) 750 21 07 (06) 21 86 90 08 hannekeoberman@basisberaad.nl
Belinda Beikes (010) 750 21 04 (06) 30 77 45 19 belindabeikes@basisberaad.nl

Onafhankelijke cliëntondersteuning Wmo voor GGZ

Tim Zonne (010) 750 21 08 (06) 10 93 92 87 timzonne@basisberaad.nl

Onafhankelijke cliëntondersteuning Wmo

Petra van den Berg (06) 82 31 96 74 petravandenberg@adviespuntzorgbelang.nl

Collectieve belangenbehartiging (O)GGZ

Aranka van der Velde (010) 750 21 06 (06) 82 19 77 23 arankavandervelde@basisberaad.nl
Hanneke Oberman (010) 750 21 07 (06) 21 86 90 08 hannekeoberman@basisberaad.nl
Frank van der Schee (010) 750 21 02 (06) 50 60 11 76 frankvanderschee@basisberaad.nl

Crisiskaartconsulent

Tabitha Mudde (010) 75 02 105 (06) 38 54 61 75 tabithamudde@basisberaad.nl

Vrijwilligerscoördinatie

Ruud Aarse (010) 750 21 00 (06) 13 16 03 68 ruudaarse@basisberaad.nl

Coördinatie

Aranka van der Velde (010) 750 21 06 (06) 82 19 77 23 arankavandervelde@basisberaad.nl

Permanente koppeling naar dit artikel: https://basisberaad.nl/site/het-basisberaad/medewerkers/